Длабоко закрепнување

ден1,590.00

Курсеви 9 ден
1 ч 53 мин

Цел
Добијте флексибилност

Ниво
Почетник

Просечно времетраење
1 ч 59 мин

Тип
Аштанга

Интензитетот
Нежни

заграда
Блокови, појас

Категорија

Научете ја уметноста на отпуштање. Deep Recovery содржи лековита мешавина од Јин и ревитализирачка јога за да дејствува како еликсир за стрес. Идеален за оние кои постојано се во движење. Смирете ги телото и душата со пет нутриционистички часови дизајнирани да го релаксираат вашиот ум и да го разоткријат вашето тело. Секоја сесија вклучува длабоки истегнувања и продолжени задржувања за ослободување на напнатоста во најуморните делови од телото. Опуштете се, пуштете се и потопете се во тишина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Длабоко закрепнување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart