Јога перниче за колена, екстра дебело

ден530.00

Боја Виолетова
Бренд CityMAD
Материјал Термопластични еластомери
Инструкции за нега на производот Чистете со влажна крпа, само рачно перење
Димензии на ставката LxWxH 26 x 10 x 0,6 инчи
Категорија

Вредност на брендот и ГАРАНЦИЈА: Citta=चित्त, значи „ум“ на санскрит. Ние веруваме дека јогата не е корисна само за нашето тело, туку и за умот и срцето, така што нашиот бренд има за цел да обезбеди квалитетни производи и услуги поврзани со јогата за нашите ценети клиенти. Ние не само што се придржуваме до стандардите за услуги на Amazon Prime, туку и обезбедуваме услуга со гаранција од 90 дена, само контактирајте со Амазон ако имате какви било прашања и со задоволство ќе го обезбедиме вашето пријатно искуство за купување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Јога перниче за колена, екстра дебело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart