Топла пешкир за јога

ден390.00

Димензии на ставката LxWxH 72 x 26 x 0,1 инчи
Боја Лист
Материјал Полиестер
Тип на ткаенина Микрофибер
Бренд МАСДЕРИЈА
Категорија
  • Микрофибер
  • Премиум микрофибер: Нашиот печатен пешкир за јога е направен со супер абсорбента, мека микрофибер што ја отстранува влагата која ја впива влагата и потта како огромен сунѓер и брзо испарува. Совршен за оние кои се потат, а особено за топла јога, бикрам јога и моќна јога.
  • Здравје и заштита на животната средина: Нашите производи користат технологија за реактивно печатење и боење. Сите бои се без АЗО, олово и тешки метали. Реактивното печатење и боење е тешко и скапо, но е побезбедно и нема да ја иритира кожата. Во исто време, бојата на реактивното печатење и боење ткаенини е добра, раката се чувствува меко и не е лесно да се избледи. Машинско перење во ладна вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Топла пешкир за јога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart