Комплет отпорни ленти

ден890.00

Материјал Природна гума
Боја Зелена, сина, сива
Број на единици 3 Брои
Стил Комплет од 3, Повисок отпор, Различен отпор
Категорија

Бендот е долг 5 стапки x 6″ широк, издржлив, еластичен, лесен и пренослив, бендот е компактен, кој добро функционира во клиниката, теретаната, дома или на пат. Лентите се совршени за обука за отпор и рехабилитација, лентата за отпор е едноставна и ефикасна алатка, која обезбедува и позитивна и негативна сила. Колку повеќе лентата се протега, толку повеќе се зголемува отпорот, а бендот ќе се стега додека силата се намалува. Може да се изведат повеќе вежби со единечна лента за отпор.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Комплет отпорни ленти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart